Олександр Кардаков (MBA 2002, DBA) став меценатом проекту озеленення Поштової площі

Оглядовий майданчик на Набережно-Хрещатицькій змінився до невпізнання.

Минулого тижня оглядовий майданчик біля пам'ятника Магдебурзькому праву змінився до невпізнання. Страшні підпірні стінки і вхід в підземку закрили 150 туями, навколо висадили рожеві кущі, жовті та червоні клени.

Новий проект озеленення прогулянкової зони навколо колони Магдебурзького права був реалізований не за рахунок міста, а за особисті кошти українського бізнесмена.

«Я вирішив зробити щось з цим оглядовим майданчиком, побувавши на відкритті Поштової площі, - розповідає автор і меценат проекту Олександр Кардаков. - Тоді побачив, що пам'ятник Магдебурзькому праву реконструювали, відкрили, але навколо ні зелені, ні нормальних газонів. Восени вирішив не реалізовувати задумане, так як тоді подумали б, що я збираюся брати участь у виборах. А от зараз - саме час».

На нижньому ярусі оглядового майданчика, за лавочками, були висаджені 8-метрові липи.

«Вони створять тінь для людей, які захочуть відпочити, - уточнив Кардаков. - Також тут з'являться декоративні кущі, що цвітуть влітку рожевими і білими квітами».

Другий рівень - ряд з 168 двометрових туй, якими закриють зовні страшну підпірну стінку оглядового майданчика.

На схилах, по обидві сторони колони, були висаджені червоно- та жовтолисті, а також так звані цукрові клени. До речі, незважаючи на те що всі рослини передані на баланс міста, меценат планує сам про них піклуватися.

За матеріалами vesti-ukr.com

Схожі новини:

Олександр Кардаков (МВА 2002, DBA) віддав улюблену гітару на користь АТО

Олександр Кардаков провів з МІМівцями бізнес-гру

Олександр Кардаков (МВА 2002) у рейтингу Топ-100 найвпливовіших українців за версією Корреспондент