Дмитро Качуровський (МВА 1999) очолив Федерацію плавання України

Новим президентом Федерації плавання України (ФПУ) став МІМівський випускник Дмитро Качуровський. Його кандидатуру одноcтайно підтримали делегати VII звітно-виборчої всеукраїнської конференції ФПУ, яка відбулася в Києві 24 жовтня.

Як повідомляє Федерація плавання України, вибір кандидатури Д. Качуровського був зроблений невипадково. За сім місяців його роботи на посаді першого віце-президента, голови виконкому, Федерація плавання України трансформувалася в самостійну і незалежну від держави організацію, стала публічною, розпочала активну взаємодію з міжнародним плавальним товариством.

«Мені дуже приємно, що Федерація розробила цільову програму розвитку плавання в Україні, розпочала співпрацю з Національним університетом фізичного виховання і спорту, активно використовує ресурс зарубіжних спеціалістів для підтримки та розвитку наших талановитих зірок плавання. Якщо ми будемо рухатися в цьому напрямку, плавання набиратиме вагу та авторитет», - сказав під час свого виступу на конференції президент Національного олімпійського комітету України, член виконкому Міжнародного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Коментуючи вибори нового президента ФПУ, головний тренер збірної команди України з плавання та голова тренерської ради Андрій Сердінов (МВА МІМ-Київ 2011) сказав: «Дмитро Качуровський – це спеціаліст, який знає про плавання, як ніхто інший. Він – тренер, керівник спортивного об`єкту, знає як організувати роботу в структурі, оскільки має диплом бізнес-адміністрування».

Чотириразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова відзначила: «Я знаю Дмитра Качуровського більше 20 років. Фактично, це він дав мені той поштовх, путівку в спорт вищих досягнень».

На конференції також було обрано 19 членів президії Федерації плавання України. Серед них – герой України та чотириразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова, олімпійський чемпіон Сергій Фесенко, а також - заслужений майстер спорту, екс-рекордсмен світу та випускник програми МВА МІМ-Київ 2011 р. Андрій Сердінов.

Щиро вітаємо пана Качуровського з новим призначенням. Впевнені, що з таким професійним керманичем Федерація плавання України та наші спортсмени досягатимуть успішних результатів на радість всій країні.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Довідка

Дмитро Качуровський

Закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури; Бізнес-школу МІМ-Київ; Drexel University (Пенсільванія, США), де здобув ступінь магістра за програмою «Спортивний менеджмент» (M.S. in Sport Management).

Працює над дисертацією "Соціально-педагогічні аспекти розвитку сучасного спортивного плавання".

З 1997 р. – президент Федерації плавання Дніпропетровської області. З 1999 р. по сьогоднішній час  – директор комплексу спортивних споруд «Метеор». У 2000 р. обраний віце-президентом Федерації плавання України. З 2013 р. – перший віце-президент та голова виконкому Федерації плавання України. 

У 1998 р. на Конференції Міжнародної федерації плавання (ФІНА) у м. Ванкувер (Канада) був атестований у якості судді міжнародної категорії. У 2000 р. був  головним суддею з плавання на Параолімпійських іграх у Сіднеї. 

За матеріалами

Схожі новини 

МІМівець Андрій Сердінов став головним тренером збірної України з плавання