Віктор Іванчик та Олександр Кардаков у рейтингу найбагатших підприємців України Forbes

Двоє улюблених випускників та партнерів бізнес-школи МІМ-Київ Віктор Іванчик (SE МВА 2007) Олександр Кардаков (МВА 2002, DBA) в черговий раз стали учасниками рейтингу найбагатших підприємців України Forbes.

За підрахунками видання, взагалі за рік найбагатші українці втратили більше $13 млрд. Сукупний капітал першої сотні скоротився до $42 млрд. Серед причин називається несприятлива ситуація на зовнішніх ринках, внутрішня політична криза, що істотно загострила економічну, невизначений статус кримських, а тепер і південно-східних активів. Адже у зоні конфлікту перебувають найбільші промислові підприємства країни, що забезпечують 15,7% ВВП. Найбільше ж постраждав банківський сектор. Події в країні спровокували відтік депозитів у Криму, Харкові, Луганську, Донецьку. А різка девальвація гривні ще більше погіршила ситуацію, вважає Forbes.

Довідки

Віктор Іванчик, генеральний директор Астарта - Київ, активи – Astarta.

Компанія Іванчика однією із перших в Україні стала самостійно забезпечувати свої заводи сировиною. Для цього почала збирати землі для вирощування буряку поблизу своїх підприємств. Сьогодні "Астарта" на 85% забезпечує себе сировиною.

Не жалкує грошей на модернізацію: "Краще модернізувати завод, ніж накупити неефективних підприємств і не знати, що з ними робити". Іванчик інвестує в енергоеффективность. Його підприємства споживають на 40% менше газу, ніж конкуренти.

У 2013 запустив найбільший в Україні завод по переробці сої та комплекс по виробництву біогазу із бурякового жому. Роботу вважає основним заняттям у житті. Землі та заводи, що дісталися йому за борги,розглядав не як зайві турботи, а як можливість спробувати себе у новій справі.

Олександр Кардаков, Голова наглядової ради, Октава Капітал, активи – Інком, Датагруп, Мегатрейд, БК Солід та ін.

Захоплюється садівництвом. Спочатку на балконі свого кабінету завів невеликий сад, потім побудував найбільший у країні промисловий розплідник декоративних рослин.

Під час прийняття рішень часто керується законами Мерфі, збірник яких лежить у нього на столі.

Запеклий мандрівник: досліджував джунглі Африки, полював у пустелях Австралії, ловив рибу на Камчатці й піднімався на священну гору Кайлас у Тібеті. Останній турпохід був на Шантарські острова в Охотському морі. "Відпочинок далеко від батьківщини допомагає мені приймати правильні рішення", - говорить він. Друзі подарували йому гітару з автографом Андрія Макаревича.

Джерело - http://forbes.ua/

Програма DBA

Програма DBA (доктор бізнес-адміністрування) –  новий продукт бізнес-освіти на українському ринку, логічне продовженням програми МВА. Ступінь DBA – це найвищий визнаний у світі професійний ступінь еліти бізнесу. 

Схожі новини

Олександр Кардаков (МВА 2002) у рейтингу Топ-100 найвпливовіших українців за версією Корреспондент

Олександр Кардаков поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією

Олександр Кардаков і МІМ-Київ відкрили спеціалізовану програму МВА для IT-директорів

Про програму МВА в ІТ-менеджменті

Олександр Кардаков провів з МІМівцями бізнес-гру

Віктор Іванчик навчився заробляти там, де інші втрачають

Віктор Іванчик в інтерв'ю Forbes