Ірина Завілінська, випускниця МІМ-Київ (PMD mini-MBA 2009), презентувала авторський фотопроект до Євро 2012

МІМівська випускниця Ірина Завілінська створила дитячий фотопроект, присвячений Євро 2012. «FAN KIDS Euro 2012» – серія фотографій, де кожна майбутня гра між країнами представлена яскравими знімками малюків. Роботи пані Завілінської – не лише найоригінальніше оформлення розкладу матчів, а й світлий, об’єднуючий проект. Адже посмішки та активна міміка малюків у кумедних шапочках-прапорах  здатні розтопити серця навіть найзапекліших вболівальників.

«Моє натхнення – це моя родина! –  каже пані Завілінська. – Я чітко розумію, що пройде зовсім небагато часу до моменту, коли мої сини виростуть і так само, як тато, почнуть запекло вболівати за найулюбленішу футбольну команду. Одного разу ця картинка стала такою реальною, що ідея проекту з’явилася сама по собі!»

Ірина Завілінська має природничу та бізнес-освіту. Протягом останніх років професійно займається фотографією. Обрала для себе найдивовижніший напрямок – дитяче та сімейне фото. Головні герої світлин Ірини – вагітні жінки, мами та малюки.

ЇЇ роботи неодноразово були представлені у виставках, організованих Асоціацією дитячих та сімейних фотографів України. Нещодавно фото пані Завілінської стало призером у номінації «Портрет» у міжнародному конкурсі «Чорно-білий настрій» від Київської Школи Фотографії. 

Бажаємо Ірині Завілінській нескінченного натхнення та багато нових світлих ідей.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

Насолодитися проектом «FAN KIDS Euro 2012» можна тут

Версія, яку можна переглянути з мобільного телефону