Богдан Гаврилишин на зустрічі з МІМівцями: «Європа потребує України, адже ми можемо принести їм цінності, які вони забули»

В МІМ-Київ відбулася зустріч з відомим громадським діячем та засновником бізнес-школи Богданом Гаврилишиним. У рамках події було презентовано фільм «Богдан Гаврилишин. Місія-свобода».

Після перегляду фільму МІМівці та гості бізнес-школи дискутували з паном Гаврилишиним на тему сьогоднішніх та майбутніх трансформацій України. Зокрема, обговорювали приклади інших країн, сукупний досвід яких варто переймати. На думку спікера, Україна має всі шанси для успішних змін, але лише тоді, коли поставить собі за мету стати країною з повною політичною свободою, високим рівнем економічного добробуту, соціальною справедливістю та дбайливим ставленням до навколишнього середовища.

Спікер поділився з МІМівцями своїм досвідом у якості радника очільників України та про власним баченням того, як у сьогоднішніх обставинах має проявити себе Президент України. Також аудиторія дізналася про діяльність програми «Молодь змінить Україну», започатковану Богданом Гаврилишиним, та як завдяки її учасникам та іншим перспективним молодим людям з міцним моральним стержнем можна реалізувати зміни в нашій країні.

У ході обговорень учасники та спікер дійшли до висновків, що для того, аби здійснити якісні трансформації, не обов’язково неодмінно вступати в ЄС чи в інші політичні об’єднання, але дуже важливо переймати ефективні економічні та політичні моделі інших країн. Що ж стосується духовних орієнтирів, то, за словами пана Гаврилишина: «Європа потребує України, адже ми можемо принести їм цінності, які вони забули».

Незважаючи на те, що всі питання про майбутнє України сьогодні є досить болючими, Богдан Гаврилишин відповідав на них з незмінною посмішкою. Тож по завершенні вечора учасники також розходилися усміхненими, наче заражені оптимізмом – рідкісним вірусом спікера. 

Фотозвіт з події

Відгуки учасників:

Олена Казьміна, гість МІМ-Київ, туристична компанія «Орнамент України»,

«Завжди приємно зустрічатися з мудрою людиною. А особливо з людиною, яка готова беззастережно ділитися своєю мудрістю і знаннями. Богдан Гаврилишин –  надзвичайно світла людина, силі та енергії якої позаздрять і молоді. Нам потрібно якнайбільше таких яскравих особистостей, які вже зробили багато для України і продовжують творити майбутнє нашої держави».

Олена Майдебура, випускниця МІМ-Київ (МВА 1994), к.е.н., викладач економічного факультету Національної академії управління:

«Дуже рада побувати на зустрічі з паном Гаврилишиним. Усі висловлені ним ідеї щодо нашого майбутнього є дуже реальними. Я вважаю, що кожен, хто стикається з проблемами трансформації як на рівні держави, так і на рівні бізнесу, має прочитати його твір «Дороговкази в майбутнє». Його поради є дуже цінними як для суспільства в цілому, так і для практикуючих управлінців, зокрема».