Випускники МІМ-Київ В. Гавриш (МВА 2014) та О.Варивода (МВА 2007) стали головами райдержадміністрацій в Одеській області

Бізнес-школа МІМ-Київ з гордістю повідомляє, що випускники Володимир Гавриш (МВА 2014) та Олег Варивода (МВА 2007) пройшли відкритий конкурс і призначені на посади голів, відповідно, Красноокнянської та Миколаївської районних державних адміністрацій в Одеській області.

Процедура відбору включала декілька етапів, понад 4500 осіб подали заявки на конкурс. Після декількох співбесід з HR та skills-тесту претенденти зустрілись особисто з головою Одеської обласної державної адміністрації Міхеїлом Саакашвілі. Пан Саакашвілі ще рік тому під час своєї зустрічі з МІМівцями розповідав про специфіку проведення й секрети успіху реформ та отримав теплий прийом спільноти МІМ-Київ (детальніше про зустріч: (http://www.mim.kiev.ua/press/news/2014/2224/). А вже цього року можна побачити його концепцію реформ в дії.

Також на претендентів на посади держслужбовців чекали співбесіди в Адміністрації Президента та у Кабінеті Міністрів України, за результатами яких відібрані кандидатури були затверджені та подані на підпис Президентові. За словами Президента України Петра Порошенка, старі принципи побудови владної вертикалі скасовуються, і в силу вступає нова процедура призначення на посади державних службовців. Ми горді, що МІМівці стали державними керівниками саме за такої, нової, прозорої процедури. 

Тож вітаємо випускників МІМ-Київ та бажаємо їм подальших професійних успіхів! Переконані, що здобуті у МІМі управлінські знання стануть їм у пригоді і в державному управлінні.