Денис Довгополий, випускник МІМ-Київ (MBA 2000), організував конференцію з інноваційних технологій, що увійшла в п’ятірку найкращих у Європі

Випускник МІМ-Київ (MBA 2000) Денис Довгополий став співорганізатором міжнародної конференції «День Інвестора Центральної та Північної Європи 2011. Інтернет-технології та інновації». Захід проводиться лише вдруге, та вже встиг увійти в ТОП-5 провідних європейських конференцій у сфері інновацій та IT-технологій.

Цього року конференція об’єднала понад 2000 учасників із 34 країн, півсотні відомих спікерів-експертів та 200 інвесторів із усього світу. В рамках заходу було проведено конкурс стартапів. Впродовж двох днів 150 проектів пройшли детальну експертизу та отримали кваліфіковану оцінку від світових експертів та венчурних інвесторів. Призовий фонд розділили між собою три стартапи з Угорщини, Росії та Білорусії. Загалом конференція стала хорошим стартом для розвитку багатьох інноваційних проектів.

Денис Довгополий є лідером спільноти підприємців у сфері високих технологій в Україні. Очолює компанію BayView Innovations, яка допомагає розробникам IT- сервісів побудувати бізнес і вийти на міжнародні ринки, та бізнес-інкубатор GrowthUP, що надає консультаційні послуги для стартапів. Також пан Довгополий є одним із засновників Crash-testдля стартапів у Києві, Харкові, Львові, Мінську, Москві та Петербурзі; незалежним членом правління кількох українських стартапів; ідеологом серії семінарів, присвячених практиці веденню бізнесу в Силіконовій долині та організатором поїздок українських підприємців у центр розвитку технологічного бізнесу.

Вітаємо пана Довгополого з успішним здійсненням чергового інноваційного задуму. Нехай невичерпна енергія та гарна бізнес-інтуїція й надалі допомагає підтримувати підприємницькі таланти, втілювати в життя унікальні проекти та розвивати вітчизняну IT- сферу.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.