Запрошуємо МІМівців взяти участь у міжнародному дослідженні кар'єрного розвитку

Вітаємо шановних МІМівців.

 Запрошуємо МІМівців взяти участь у міжнародному кар'єрному дослідженні

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному дослідженні Potentialpark Метою дослідження є поліпшення комунікації між роботодавцями та кандидатами за допомогою удосконалення кар'єрних сайтів та онлайн-форм подання заяв на роботу.

Пошук роботи та подача заявок в інтернеті часто займає багато часу і приносить розчарування. Але ми з вами можемо вплинути на ситуацію. І навіть вже впливаємо безпосередньо – адже серед учасників від України – найбільша кількість саме МІМівців.

Опитування є анонімним і займає приблизно 15-20 хвилин. Опитування незалежне і не спонсорується. Potentialpark опублікує результати за допомогою медіазасобів навесні 2015 року та поділиться з вами.

  • Які ваші розчарування / досвід, пов'язані з онлайн-формою подання заяви на роботу?
  • Як би ви хотіли подавати онлайн-форму на роботу? По електронній пошті? За допомогою інтернет-порталу? За допомогою LinkedIn?

 Висловіть свою думку і змініть майбутнє інтренет-форм. 

Взяти участь в дослідженні

 Чому це вигідно для вас? Тому що ви зможете:

  • дізнатися про останні тенденції онлайн-форм подяння заяв на роботу і отримати уявлення про те що важливо для вашої кар'єри.
  • допомогти змінити процес онлайн. Таким чином в майбутньому, вам стане легше знайти оптимальні кар'єрні можливості для вас та влаштуватися на роботу за допомогою простої інтернет-форми.
  • отримати шанс виграти iPad останнього випуску!
  • отримати значну знижку на електронну версію 12 номерів Bloomberg Businessweek.
  • в знак подяки, ми надішлемо вам електронну версію нашої Careerbook (доступна з середини жовтня).

Запрошуємо приєднатися!