Асоціація випускників МІМ-Київ і UMG продовжують дослідження ринку праці

Стартував другий, кількісний етап дослідження. До участі запрошуються управлінці провідних компаній.

Стартував другий етап дослідження ринку роботодавців, організованого Асоціацією випускників МІМ-Київ у партнерстві з дослідницькою компанією UMG. Як вже повідомлялося, метою дослідження є вивчення вимог сучасного бізнесу від професійних управлінців, зокрема, еволюція цих вимог з огляду на «кризовий» стан бізнесу в останні роки.

На першому етапі дослідження були проведені глибинні інтерв’ю з керівниками бізнесів та HR, напрацьовані певні гіпотези. На кількісному етапі, що стартовав щойно, гіпотези перевірятимуться за допомогою електронних анкет для респондентів. 

Очікується, що результати дослідження допоможуть отримати максимально актуальну інформацію «з перших рук» – про стан ринку, трансформацію бізнесу, про зміну вимог роботодавців відповідно до зміни самої ролі менеджера в управлінні бізнесом.

Запрошуємо управлінців провідних компаній долучитися до дослідження.  Участь у дослідженні займе максимум 15 хвилин.

Взяти участь у дослідженні  

Організатори дослідження

UMG International - провідне маркетингове агентство в Україні. Надає послуги з дослідницького забезпечення на території України, СНД, а також Західної Європи та США. Засноване у 1994 р.

Бізнес-школа МІМ-Київ – перша бізнес-школа в Україні і на території екс-СРСР. За 25 років випускниками МІМ-Київ стали більше 4500 осіб, з них більше 2000 отримали диплом МВА. Асоціація випускників відроджена 2013 року і сьогодні створює можливості для розвитку та взаємодії випускників усіх років.

 

З великою подякою,

Команда проведення дослідження

МІМ-Київ - UMGInternational