Дмитро Казаков, випускник МІМ-Київ (MBA 2004, DBA), виступив перед слухачами SEМВА 2014

Випускник МІМ-Київ Дмитро Казаков прочитав серію лекцій з управління змінами в організації для групи SE МВА 2014.

Пан Казаков – управлінець із понад 20-річним досвідом. Очолював  українські й російські компанії та холдинги, серед яких «Єдині енергетичні системи України», «Укртехсервіс», «Чорноморська транспортна компанія», «Трейдсервіс» та «Київська Інвестиційна група». Також є депутатом Київської міської ради декількох скликань та членом кількох наглядових рад і ревізійних комісій.

Зараз Дмитро Казаков є управляючим партером компанії «5Х». Компанія займається управлінням бізнес-проектів: від запуску, подальшого розвитку – до продажу. Працює з проектами в Україні та країнах Євросоюзу.

Пан Казаков також є учасником програми DBA у МІМ-Київ. Успішно поєднує буденні справи управлінця з навчанням та викладацькою діяльністю. У ході лекцій Дмитра Казакова слухачі обговорювали ефективність різних інструментів управління змінами та виконували практичні завдання, що базувались на прикладах із реального бізнесу. А також переймали досвід успішного кризового менеджменту від професіонала - практика та обмінювалися власними бізнес-секретами в дружньому МІМівському колі.