Юлія Дика (PMD 2011) написала книгу про техніки натхнення

Юлія Дика, випускниця програми PMD міні-МВА МІМ-Київ 2011, написала книгу «Срочно требуется муза».

У книзі зібрана низка технік для натхнення та самомотивації.  У ній Юлія, «консультант по натхненню і розкриттю здібностей людини», як вона себе називає, щедро ділиться секретами виклику власної Музи. Зокрема, дає підказки, як розвинути чутливість і навик народження нових ідей, усвідомлено відмовитися від сумнівів і страхів, набути самодовіру і отримати при цьому задоволення не лише від результату, а й від самого процесу. Книга може бути цікавою для тих, хто зацікавлений в саморозвитку і розкритті своїх здібностей.

Презентація книги відбулася на минулому тижні у МІМівському кафе «Адам Сміт». Подія забрала разом кілька десятків друзів і шанувальників з усієї України, зокрема, звичайно, МІМівців.

«Час минає. Ми дорослішаємо. Та десь у глибині кожного, як заплющити очі - зануритись, знайдеш пустотливого «Я-маленького». Того, що бешкетував, розмальовував книжки, що кожної миті радісно відкривав для себе всесвіт. Подекуди ця маленька людина випростовується,  і ми віддаємось бажанню стрибати, сміятись. Віддаємось натхненню творити.
«Терміново потрібна Муза» - не просто концентроване джерело інформації для саморозвитку. Це каталізатор відкриття себе творчого, себе справжнього. Яскрава мальовнича «Муза» пробуджує дитину, що живе в кожному із нас. І допомагає повернути нам допитливий зацікавлений погляд на навколишній світ та на себе в ньому.  Олександр Верещак, учасник програми DBA МІМ-Київ.

За матеріалами leolebook.com.ua

МІМівці мають можливість ознайомитися з книгою «Срочно требуется муза» у МІМівській бібліотеці – к. 305, 3й поверх, тел 044 585 02 45.

Довідки 

Про Юлію Дику

Творчій псевдонім «Муза». Куратор соціальних арт-проектів для неврологічних відділень лікарень Києва і Львова, спрямованих на покращення психоемоційного стану дітей, що перебувають на реабілітації. Автор практичних занять про натхнення «Муза за викликом», «Щоденна ресурсологія» і формату зустрічей «Сніданок з Музою». Попередній досвід роботи – у тренінговому бізнесі (компанія Core Business School), фармацевтичному маркетингу  (компанія ЗДРАВО, директор якої Валерій Лось –  випускник програми МВА МІМ-Київ 2007 року, слухач програми DBA )

Про програму PMD міні-МВА МІМ-Київ

Інші проекти Юлії Дикої з МІМом благодійний аукціон за підтримки компанії «Здраво» у МІМ-Київ

Пов’язані новини: інші книги МІМівських випускників

Олексій Александров (МВА 2011) став співавтором книги «Private banking по-русски?!»

Володимир Головко (SE МВА 2011, DBA) написав книгу про новітню історію фінансово-промислових груп України

Юрій Бондар (МВА 2007)видав у світ авторську збірку

Олексій Александров (МВА 2011) видав книгу про Private banking