У МІМ-Київ відбулася перша зустріч Клубу практичної психології Асоціації випускників бізнес-школи

18 листопада в МІМі на свою першу зустріч зібрався Клуб практичної психології Асоціації випускників. Темою заходу було обрано «Медіаційні компетенції менеджерів». Подію проводили професійні медіатори та викладачі Українського Центру Медіації (при kmbs): керівник центру Галина Єрьоменко та  її заступник Ольга Шепель. Ініціатором зустрічі стала випускниця МІМ-Київ (MBA 2001) Світлана Чебакова, координатор Клубу Практичної психології Асоціації випускників МІМ-Київ.

Захід зібрав МІМівців та їхніх найближчих друзів. Вечір розпочали зі знайомства та озвучування того, чим привабила тема зустрічі Клубу. Як виявилося, цілі були дуже різні: хтось хотів дізнатися про те, чим власне є «медіація» та що вона може дати менеджеру, хтось – отримати конкретні навички для роботи з персоналом, а хтось – інструменти для вирішення конфліктів як у роботі так і в повсякденному житті.

У рамках події учасники дізналися про те, що таке медіація та які медіаційні навички потрібні менеджеру для успішного управління. Зокрема обговорили три групи компетенцій (навички роботи зі змістом, навички роботи з відносинами та уміння керувати процесом) та потренувалися працювати з різними інтересами гравців конфлікту. Також учасники розділилися на групи та на прикладі з реального життя спробували застосувати навички медіатора та вирішити конфлікт між співробітниками.

У перерві на аудиторію чекало неформальне спілкування за кавою. Таке живе спілкування професіоналів – не менш важлива та корисна складова клубних зустрічей. Ось і цього разу, окрім знайомства з медіацією, учасники також познайомились між собою та обговорили багато інших злободенних тем управлінця.

Коментарі учасників зустрічі:

Ольга Донцова, керівник напрямку іноваційної діагностики, медична лабораторія Synevo Ukraine, МВА 2015:

 «Зустріч з співробітниками Українського Центру медіації дала можливість дізнатися про ефективний інструмент врегулювання відносин сторін, не тільки в конфлікті, але й у досягненні максимально прийнятних умов для обох сторін. Цей інструмент - процес медіації, участі третьої сторони у переговорах. І медіатор - не тільки пристосування для вилучення чарівних звуків з гітари, а й спеціально навчений професіонал, що дозволяє опонентам без залучення матеріального та/або морального пресингу стати ефективними партнерами. Це не диво та не фокус, виключно - професіоналізм. Було цікаво спробувати себе в ролі медіатора (в "живому" кейсі) і виявити, що всьому професійному потрібно вчитися , а імпровізації - це добре підготовлені перформанси. Будемо вчитися, це корисно для отримання прибутку і збереження балансу душі».

Наталія Віннікова, Керівник відділу персоналу "Дікергофф (Україна)", PMD 2007

«Тема "Медіаційні компетенції менеджерів" або "Переговори по інтересах", яку так вдало викладають експерти Українського центру медіації Галина Єрьоменко та Ольга Шепель, є дуже практичною у будь- якій сфері життя, починаючи з управлінських процесів, переговорів, продажів та закупівель та закінчуючи особистим життям. Концепція дає напрочуд прості та реальні інструменти аналізу інтересів зацікавлених сторін та побудови успішних стратегій комунікації та вирішення конфліктних ситуацій. Хочу подякувати тренерам програми за професійний інтерактивний виклад та супровід у процесі засвоєння навичок. Практичне застосування дає 100% результат - перевірено! Дякую».

Маріанна Кузьменко, Юрист, Консалтингова група "Фінанси та Право", гість МІМ-Київ:

 «Було цікаво послухати про те, яким чином можна використовувати знання психології та переговорні навички для більш ефективного ділового і особистого спілкування. Зустріч дозволила по-новому подивитись на застосування переговорів для вирішення різноманітних бізнес-завдань, конфліктних ситуацій у професійному та повсякденному житті. Дякую МІМ за чудову організацію та атмосферу! Буду з нетерпінням чекати нових цікавих зустрічей Клубу практичної психології!»

Фотографії з події

Про Асоціацію випускників МІМ-Київ

Приєднатися до групи MIM-Kiev Alumni на Фейсбук

Наступна клубна зустріч під егідою Асоціації випускників (Клуб підприємців)