Олександр Кардаков провів з МІМівцями бізнес-гру

Голова наглядової ради компанії Октава Капітал Олександр Кардаков (випускник МІМ 2002 року) виступив перед слухачами програми MBA в IT-менеджменті-2013.  Досвічений бізнесмен та управлінець запропонував розглянути основні завдання управління: забезпечення росту бізнесу у нестабільний час, зниження ризиків без втрати можливостей, підтримка розвитку в середовищі хаосу, прийняття відповідальних довгострокових рішень, мотивація та ефективне управління командою та багато інших.

Основна дилема в питанні управління змінами, за думкою спікера, полягає у тому, що наразі мало хто з керівників дійсно може повною мірою усвідомити власну здатність до змін. Адже зазвичай ті, що бачать необхідність у змінах, бачать необхідність у змінах лише для інших.

Далі були розглянуті класичні підходи до управління змінами – зокрема, параметри, фактори, джерела та рівні змін. Але звичайно, особливий інтерес викликало питання головних перешкод на шляху реалізації змін у бізнесі. Спікер запропонував учасникам проаналізувати свій власний досвід та усвідомити, які саме бар'єри найчастіше заважали змінам у компаніях за їх досвідом.

З метою закріплення знань на практиці Олександр Юрієвич запропонував учасникам обрати з присутніх генерального директора та кілька керівників – топ-менеджерів виробничої компанії. Далі обраний генеральний директор отримав завдання ініціювати та ввести певні зміни, а топ-менеджери – вчинити супротив менеджменту  – тобто продемонструвати модель класичного сприйняття змін у пересічній компанії. Звісно, генеральному директорові прийшлося несолодко. Хоча усі перемовини відбувалися у дружньому й азартному «ігровому» настрої – висновки  та результати були абсолютно справжніми. Як і поради, які дав Олександр Кардаков учасникам, аналізуючи ділову гру.

Серед них були рекомендації працювати і зустрічатися з кожним топ-менеджером окремо. А саме - сфокусуватися на персональному інтересі кожного з директорів і «прив’язати» можливість змін до цього інтересу, тобто зробити топ-менеджера особисто зацікавленим у змінах.

Бізнес-гра викликала неабиякий інтерес, цікавість та натхнення слухачів, адже впровадження змін – це чи не найважливіше завдання, яке стоїть перед керівником сьогодні.           

Довідка

Олександр Кардаков – випускник МІМ-Київ, Голова наглядової ради компаніїОктава Капітал, засновник компаній Інком та Датагруп. Власник компаній у сфері ІТ, телекомунікацій, нерухомості та ін.

Тричі «Кращий топ-менеджер України» (журнал «Комп&ньйон»).Отримав звання «Людини року» «За найбільший вклад у розвиток ринку системної інтеграції». «Людина року 2007» за версією щотиждневика «Комп’ютерний огляд». У рейтингу українського Forbes займає 83 позицію. Входить в сотню найбільш впливових українців за версією журналу Кореспондент.

Схожі новини

Олександр Кардаков (МВА 2002) у рейтингу Топ-100 найвпливовіших українців за версією Корреспондент

Олександр Кардаков поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією

Олександр Кардаков і МІМ-Київ відкрили спеціалізовану програму МВА для IT-директорів

Про програму МВА в ІТ-менеджменті