Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD 2009) з командою створив онлайн-каталог українських ІT-аутсорсерів для іноземних клієнтів

3 квітня запустився онлайн- каталог uSupport, що накопичує інформацію про українські підприємства, що надає послуги ІT- Аутсорсинга. Зареєструвати свою компанію може кожний бажаючий.

Сайт реалізований  англійською мовою, оскільки цільова аудиторія проекту - закордонні підприємства, які шукають аутсорсинг- провайдерів. Один із творців uSupport Костянтин Яковчук- Бесараб розповів AІ.UA, що спочатку планували мультимовність, однак згодом  вирішили відмовитися від цього. "Оскільки проект - це 100% волонтерська ініціатива з елементами краудсорсингу, ми не можемо собі дозволити значного людського ресурсу на адміністрування", - пояснив він.

Після того, як каталог наповниться українськими аутсорсерами, команда перейде до другої фази - просування серед потенційних замовників. У цьому творцям допоможуть партнери: outsourcingportal.eu і Deutscher Outsourcing Verband/Аутсорсингова асоціація Німеччини, Австрії й Швейцарії.

"З ними є домовленість про поширення інформації про ІT- Аутсорсерах з України. Зокрема, Deutscher Outsourcіng Verband будуть поширювати інформацію про Україну і її потенціал у плані ІT- Аутсорсинга", - поділився Костянтин. У майбутньому команда планує залучати інших партнерів. Також проект підтримує " ІT- Палатка".

Засновники не планують заробляти на проекті. "Ми робимо uSupport безкоштовним для всіх сторін. Через якийсь час ми реалізуємо кнопку "Donate", щоб учасники могли оцінити корисність такого інструмента шляхом допомоги в оплаті хостинга проекту. Однак зараз важливий час - уже сьогодні потрібно розмовляти зі світом та займати своє місце у його економіці", - розповіли творці онлайн-каталога.

Інвесторів у проекту немає, створювався він на кошти розроблювачів. "За станом на даний момент ми просто скинулись тим, хто що має, вміє та може. Усього в команді uSupport п'ятеро чоловік, ще двоє допомагали час від часу. Усе - зайняті на 120% люди, тому ми й намагаємося максимально виключити людський фактор з адміністрування ресурсу, - пояснив Костянтин. - Ми будемо раді новим членам команди, які зможуть допомогти не тільки з девелопментом, але й з перекладом на англійську, німецьку, французьку, зі збором та візуалізацією даних, адмініструванням і таке інше".

Джерело: http://ain.ua/2014/04/03/518550

Довідка

Костянтин Яковчук-Бесараб - Директор з розвитку бізнесу та нових ринків "WinTRADE BPO", колумніст. До цього - працював Адміністративним директором Київського економічного інституту.

За словами Костянтина, ідея проекту виникла у них разом з колегами – випускниками шведської програми Strategic Business management, у якій Костянтин вирішив взяти участь, отримавши повідомлення-запрошення у МІМівській розсилці для випускників.

Профіль у Linkedin.com

Зв’язані новини 

Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD mini MBA 2009) запустив онлайн-атлас інвестиційної привабливості України

Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD 2009) візьме участь у програмі «Стратегічний бізнес-менеджмент»

МІМівці запрошуються до участі у тренінгових програмах: Private Sector Growth Strategic і Strategic Business management 2014