Компанія Артема Бєлєнкова (PMD 2011) проводить супутниковий моніторинг 250 000 га посіву в Україні

Компанія Артема Бєлєнкова (PMD 2011) щотижня проводить моніторинг стан посівів на території загальним обсягом більш ніж 250 000 гектарів. Супутниковий моніторинг посівів здійснюється разом з партнером компанії -  Інститутом космічних досліджень України. Компанія веде дистанційне і наземне спостереження за станом посівів, створює історичні карти продуктивності полів (productivity map – карта неоднорідностей, що показує якість поля в контексті історичного зростання біомаси на конкретних його ділянках), а також побудову моделей прогнозування врожайності. Отримана інформація застосовується при побудові аграрних геоінформаційних систем (http://gisagro.com/), у тому числі в точному землеробстві.

Звязатися з Артемом

Довідки

Про Артема Бєлєнкова

Більше 5 років працював на фінансовому ринку, де став директором компанії з управління активами. Має успішний досвід побудови систем управлінського обліку, ризик- менеджменту в інвестиційних компаніях. Запускав і розвивав нові напрямки, зокрема Інтернет-  трейдінг, структуровані продукти й складні стратегії хеджування ризиків інвесторів. Кілька років розвиває власний бізнес в агропромисловому секторі - консалтингову компанію, що спеціалізується на побудові систем обліку й контролю в рослинництві, земельному аудиті й проведенні паспортизації полів, супутниковому моніторингу посівів. Концентрується на пошуку нових ідей і створенні нових високотехнологічних продуктів для компаній агропромислового комплексу.

Про компанію «Панорама консалтинг»

Компанія займається консалтингом у побудові систем контролю, обліку та моніторингу у рослинництві. Також компанія розробляє та впроваджує програмне забезпечення. Основним продуктом є ГІС "Панорама АГРО", що призначена для комплексної автоматизації управління сільськогосподарським підприємством у галузі рослинництва.

http://gisagro.com/

За оцінками компанії, загальний земельний банк її клієнтів становить більше двох мільйонів гектар. Серед клієнтів компанії - найбільші агрохолдинги України та Росії, у тому числі очолювані випускниками МІМ – Київ: Астарта, група компаній Агро-Белогорье,  Продімекс-Холдинг, АПХ Радуга, ГК Сантимир, Дружба Нова, ТАС Агро, Кусто Агро, Група Креатив, Трайгон Фармінг та інші.  До складу аграрної Гео- Інформаційної системи входять програмні продукти різної функціональності: ГИС "Панорама АГРО""АРМ агронома"GIS WebServer AGRO.

Про програму PMD «Управління фінансами»

Інші новини випускників

Шоумен Максим Бахматов (МВА 2002) живе у вітрині заради дітей

Олексій Александров (МВА 2011) став одним з кращих приватних банкірів Украіни

Сергій Тумасов (MBA 2003, DBA) відкрив авторську фотогалерею

Станіслав Матюшенко ((PMD 2009)) відкрив школу інтернет-маркетингу