Тимофій Бадіков – ініціатор першого європейського медичного порталу в Україні

Випускник МІМ-Київ Тимофій Бадіков (PMD-Marketing 2011) запустив проект EuroMD – перший європейський медичний портал в Україні. Ціллю проекту є розвиток медичного туризму в Україні та країнах Європи, а також популяризація бренду «Україна» в світовій медицині.

Англомовна версія сайту euromd.com стартувала 30 травня 2014 року та була презентована в Польщі на Life Science Open Space – міжнародній події, що покликана сприяти розвитку інновацій в біотехнології, медицині, біології, антропології та соціології. Українська та російська версії проекту (euromd.com.ua, та euromd.ru) з’явилися 30 червня.

EuroMD має стати потужною інтернет-платформою для взаємодії лікарів та пацієнтів у країнах Європи та зручним сервісом, що дозволятиме обирати медичні процедури, туристичну фірму-посередника, клініку чи лікаря, а також виробника медичних препаратів. На сьогодні проект працює з такими ринками як Україна, Польща, Німеччина, Ізраїль, Литва та Грузія. В найближчих планах – залучення Великобританії, Франції, Іспанії та Італії.

Тимофій Бадіков має 10-річний досвід в сфері IT-менеджменту. Крім цього, завжди мав професійну цікавість до медичної сфери та ідеї здорового способу життя. Зокрема, в якості CEOрозвивав медичний інформаційний портал Likar.Info.

Окрім Тимофія, у  розвитку проекта беруть участь й інші МІМівські випускники: Оксана Різова (PMD 2011), Віолета Янишевська (МВА 2012), Ігор Торський (МВА 2012).

Схожі новини

Ігор Торський (МВА 2012) та Віолета Янишевська (МВА 2012) створили Українську Асоціацію Медичного Туризму

Романа Романова (SE 2014) призначено генеральним директором «Укроборонпрому»

Пятеро МІМівців стали переможцями рейтингу кращих менеджерів України

Віктор Іванчик та Олександр Кардаков у рейтингу найбагатших підприємців України Forbes