До МІМ-Київ завітав Анатолій Нейолов

23 липня в рамках зустрічей «Життя не тільки бізнес» в гості до МІМ-Київ завітав Анатолій Нейолов, засновник та керівник театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

Головною темою стало мистецтво імпровізації. У рамках заходу розмова йшла про такі життєві питання: з яких складових складається імпровізація? Як навчитися використовувати її закони? Які ролі життя ми граємо щодня, та як навчитися обирати роль, що відповідає ситуації.

Почав Анатолій Нейолов з пояснення поняття імпровізаціі. За його словами, імпровізація – це вибір оптимальної поведінки в кризових ситуаціях людського спілкування. Це створення витвору в момент його виконання, де ключовим словом в цьому визначенні є «витвір». Та головними складовими імпровізації є мета та усвідомлення.

Здивував спікер аудиторію розповіддю про акторський талант. Ми граємо ролі щодня, з ранку до вечора: на роботі, вдома, з друзями, подобається нам це чи ні. Кожен з нас є актором імпровізації й акторський талант тут ні до чого, адже, як зазначив пан Нейолов поняття «акторський талант» - це міф, його просто не існує.

У ході зустрічі учасники також дізналися про те, що ігровий інстинкт закладений в людини від народження, ісаме за допомогою гри вона опановує цей світ. Зазвичай з роками люди грають тільки в одну роль, яку нав’язує суспільство. З точки зору досягнення цілей – це неефективно. Та насправді кожен з нас є багатогранною особистістю, тому варто знаходити в собі нові ролі, згадати про цілі й почати імпровізувати й творити своє життя.

МІМівців та гостей захопила зустріч з Анатолієм Нейоловим і нікого не залишила байдужими до його слів та думок. Хтось отримав заряд позитивної енергії, а хтось вийшов зі стін бізнес-школи МІМ-Київ з оновленими думками та поглядами на життя. Але всі без винятку відчули величезну щирість та щедрість Майстра і унікальне натхнення жити, імпровізувати й бути справжнім живим собою.  

За підсумками зустрічі МІМівці звернулися до спікера із проханням провести для них не просто теоретичну зустріч, але й практичне заняття з мистецтва імпровізації. Анатолій Неєлов підтвердив готовність познайомити МІМівців з майстерністю імпровізації ближче. Ця зустріч відбудеться 3 вересня 2013 роки, подробиці.

Фото з зустрічі

Володимир Тіняков, випускник МВА МІМ-Київ 2001, учасник зустрічі: «МІМівців важко здивувати новими думками, підходами, поглядами на життя взагалі й бізнес зокрема. Але така систематизація, така насиченість фактами з власного досвіду, посиланнями на "мудрість століть" і картинками сучасності + артистизм подачі.....я не очікував. У голову приходить тільки одна метафора - ми отримали з рук Майстра "таблицю Мєнделєєва" для "чистих" і "брудних" імпровізаторів нашого часу. Залишилося тільки найпростіше користуватися».

Світлана Фальова, гість МІМ-Київ, учасниця зустрічі: «Нейолов просто не може не віддавати, не "дарувати" - зайого власним висловом. Здається, ця щедрість для нього - усвідомлена необхідність зараз. Тому що наповнений й сяє».

Про захід:

Бізнес-школа МІМ-Київ створила формат «Життя не тільки бізнес», аби дати випускникам можливість спинитись на хвильку і нагадати собі, що життя – не тільки бізнес; вкотре поставити перед собою світоглядні питання: хто я, куди і навіщо йду?; зустрітись із цінностями, які знаходяться «над» буденністю звичних справ і водночас є близькими для кожного. На таких заходах випускники, слухачі та гості МІМ-Київ обговорюють вічні питання спільно зі спікерами – видатними сучасниками: людьми мистецтва, науки, громадськими діячами та ін.