У МІМ-Київ пройшла афтепаті МІМ-Уікенд 2013

4 вересня МІМівці зустрілися на вже традиційній події — афтепаті МІМ-Уікенд 2013.

МІМ-Уікенд —  це літній бізнес-табір для випускників та слухачів МІМу, де впродовж трьох днів учасники слухають майстер-класи викладачів МІМ-Київ та інших відомих спікерів зі світу бізнесу, беруть участь у командоутворюючих іграх та творчих майстер-класах, заводять нові знайомства та відпочивають у колі близьких за прагненнями людей. Головна особливість формату — його організаторами та ідейними натхненниками є самі випускники та слухачі МІМу. Цього року ними стали Олена Кривенко та Юлія Скорохід, а захід зібрав більше 80 членів МІМ-спільноти. 

А традиційна вересневаафтепаті МІМ-Уікенду —  це чудова можливість зустрітися в колі МІМівців, які вже стали по-справжньому близькими. Незважаючи на те, що хтось побував на Уікенді вперше, а хтось — уже втретє, —  кожному було про що згадати. Тож протягом вечора ділилися враженнями від МІМ-Уікенду, літніми спогадами, гарним настроєм та новими бізнес-починаннями. Хто знає, можливо саме з цього вечора частина МІМівців невдовзі стане партнерами по новому бізнесу!

Також учасники переглядали фотографії та невеликі відео з літньої події. А потім всі отримали персональні памятні фотографії з МІМ-Уікенду 2013. А потім ще довго не хотіли розходитися і  пообіцяли собі продовжити спілкування на зустрічі традиційного Мафія-клубу МІМ-Київ, що відбудеться незабаром.

А ще продовженням спілкування на МІМ-Уікенді стане ще одна подія для учасників МІМ-Уікенду 2013 – спеціальна єкскурсія для МІМівців на справжню кіностудію «Film.ua», що відбудеться незабаром.

Зареєструватися на зустріч Мафія-клубу 11 вересня 

Група Мафія-клубу МІМ-Київ в мережі Фейсбук

Фотографії з МІМ-Уікенду 2013 (1 день, 2 день3 день, 1-3 день)

Група МІМ-Уікенду в мережі Фейсбук (деталі по екскурсії - там)