У МІМі відбулися переговорні поєдинки за технологією В.Тарасова

На початку грудня МІМівці зібралися у МІМі на переговорні поєдинки за технологією Володимира Тарасова. Ініціатором та модератором зустрічі став випускник МІМ-Київ Володимир Рогов.

Учасники тренували навички управління і переговорів в ігрових умовах, як це сьогодні дуже затребувано.         

Ділова гра відбувалася у форматі "активного діалогу", в якому учасники діалогу виступали в певних ролях в заданій конфліктної ситуації.

Кожен з гравців вів переговори до досягнення своєї мети. Перемогу гравця визначали судді, об'єднані в три колегії. Ті, що наймаються на роботу, ті, що відправляють на переговори, і ті, що довіряють власність (управління бізнесом). Судді коментували свої свої рішення. Отже, гравці отримали унікальний якісний зворотний зв'язок з вирішення запропонованої ділової ситуації.

У складі колегії тих, хто довіряв власність, була спеціально запрошений експерт, відомий венчурний інвестор Євгенія Дубінська (SE MBA 2015, DBA 2016). Євгенія - президент холдингу "Best Business Group", до складу якого входить більше 10-ти самостійних бізнесів. Також Євгенія є експертом українського IT співтовариства т.з. «ангелом», що підтримує українські start-up проекти. 

 

Гліб Гаврилов ( PMD Marketing 2013б PMD Management+Leadership 2015), учасник події:            

Справжнє відчуття атмосфери рингу, оплески глядачів та доброзичливе журі.  Що ці Поєдинки дають особисто мені? Тренування переговорного м’язу. Із  побажань до організаторів – ввести цей захід у постійну практику і проводити хоча б раз на квартал. Воно того варте!

 

Фото-звіт