Світлана Діденко (SE MBA 2018), генеральний директор «Фармацевтичної фірми «Дарниця», увійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України»

Світлана Діденко, генеральний директор «Фармацевтичної фірми «Дарниця», увійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України», який щорічно готує журнал «Фокус». Претенденток оцінювали експерти-чоловіки, які беруть активну участь у політичному, економічному і культурному житті суспільства. Експерти давали оцінки на підставі 5 критеріїв: можливість впливати на прийняття державних рішень, вплив на громадську думку, бізнес-вплив, особиста популярність і родинні зв'язки.

С. Діденко увійшла в число найвпливовіших жінок України, пройшовши в «Фармацевтичній фірмі «Дарниця» шлях від економіста до топ-менеджера. Досконально вивчивши всі аспекти роботи компанії, С. Діденко завоювала заслужений авторитет серед колег, а також довіру власників. В кінці 2014 року було прийнято рішення про її призначення генеральним директором «Дарниці».

Завдання, поставлені перед С. Діденко, включали адаптацію роботи команди до оновленої стратегії компанії, трансформацію з виробничої в маркетуючу фармацевтичну компанію, а також вихід на нові ринки. Ініційовані С. Діденко реінжинірингові процеси в управлінні підприємством і людським капіталом, стандартизація та оптимізація бізнес-процесів поряд з запуском інфузійного виробництва посилили позиції «Дарниці» на вітчизняному фармацевтичному ринку.

Акцентом 2016 р стало подальше розширення портфеля нових продуктів як за рахунок власних розробок, так і ліцензування. Іншим важливим завданням стало створення фундаменту і умов для розвитку експортного потенціалу та розширення його географії.

Говорячи про значимі події 2016 року і подальші плани компанії, С. Діденко зазначає: «Одним із самих надихаючих подій цього року для мене стала участь компанії у всесвітній виставці CPhI Worldwide в Барселоні, де ми отримали підтвердження інтересу до рівня інновацій і технологій компанії «Дарниця». Наступне найближче завдання - системна робота над іміджем і репутацією компанії. Гарантування безумовної якості і високих стандартів, давно властивих «Дарниці» і відомих фахівцям і експертам, має стати основою прихильності і лояльності професійного співтовариства і споживачів.

Крім того, як системна людина я - за консолідацію українських виробників. Нашій галузі необхідно підвищувати довіру до національних фармацевтичних виробників. Вітчизняна фарміндустрія є невід'ємною частиною системи охорони здоров'я, важливою складовою національної безпеки і значущим соціально-економічним фактором у країні. Саме тому галузь має потенціал для поліпшення медичного обслуговування населення і забезпечення його якісними та доступними препаратами, адже в кінцевому підсумку основне завдання фармацевтичної галузі - підвищення якості життя громадян країни, в якій вона працює ».

За матеріалами, наданими компанією «Дарниця»