З 2016 у 2017 рік: У МІМі відбувся Annual Gathering of MIM-Alumni: TRANSFORM TO BE

16 грудня в МІМ-Київ відбулася урочиста Annual Gathering of MIM-Alumni: TRANSFORM TO BE. Подія зібрала 180 сьогоднішніх і майбутніх випускників бізнес-школи та поєднала в собі підведення підсумків року, експертні прогнози, передноворічний настрій та щиру радість від спілкування в колі МІМівської спільноти. Окрім високопрофесійної аудиторії бізнес-школи, участь у заході взяли також зовнішні експерти з різних сфер. Модераторами виступили випускник МІМ-Київ Юрій Самсонов (MBA 2012) та директор зв’язків з випускниками МІМ-Київ Дар’я Манжарова.

У першу шпаринку дверей майбутнього учасники заглянули разом Іветтою Делікатною, послом Інституту Сингулярності в Україні. Вона розповіла про останні досягнення в сфері експоненційних технологій; який новий вид компаній породив «цифровий переворот»; як закон Мура впливає на доступність технологій, а теорія достатку – на розвиток бізнесу; та чому внутрішні зміни компанії сьогодні мають випереджати зовнішні.

Розмову про тренди майбутнього продовжила Аліна Севастюк, керівник відділу з розвитку бізнесу КПМГ в Україні. Спікер окреслила найвідчутніші для бізнесу тренди та нестримні зміни, які відбуваються щодо людини, економіки та фізичного оточення. У презентації будо представлено дослідження KPMG (CEO Outlook, Technology Trend Index, Future State 2030).

А Ірина Брицька, куратор експертно-аналітичного Центру HeadHunter Україна, розказала про майбутнє у сфері професій та нові тенденції в пошуку працівників. Так, стрімко розвиватимуться: формат фріланс, мобільні робочі місця, боротьба за працівників, digital-комунікації, четверта промислова революція, нові навички і вміння мобільно здобувати їх, потреба змінювати до 10 професій за життя, безліч нових професій у сфері віртуальної реальності.

У свою чергу запрошений викладач МІМ-Київ та гендиректор Advanter Group Андрій Длігач запропонував учасникам переосмислити стратегію власного бізнесу у світлі стрімких змін. Зокрема, ставити наголос на емоції, а не на функціонал продукту; використовувати омніканальність; перестати заробляти на клієнтах і знайти шлях до спільного заробітку; будувати стійкі відносини з ними; працювати в форматі співтворчості; створювати альянси; не консервувати свої корисні напрацювання, а ділитися ними з іншими.

Після виступів запрошених спікерів на аудиторію чекали дискусійні панелі за участі випускників МІМ-Київ. Експертами панелі «Макроекономічні показники 2016 р. та прогнози 2017 р.» виступили економістIMF Group Ukraine Михайло Кухар (SE МВA 2007) та засновник незалежного аналітичного центру «Український інститут майбутнього» Анатолій Амелін (МВА 2006, DBA 2011), а модератором – президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова.

Анатолій Амелін розкрив сценарії розвитку української економіки у 2017 році. Зокрема, описав ключові ризики – зовнішні та внутрішні загрози, сценарії росту ВВП – від песимістичного до оптимістичного, а також ключові можливості розвитку. А Михайло Кухар познайомив з базовим прогнозом МВФ на 2016-2020 рік та з історією росту валютного й реального ВВП України з 1992 р. по 2022 р.; розкрив недієвість класичного розрахунку притоку валюти в країну та продемонстрував результати альтернативної методології.

Спікерами другої дискусійної панелі стали МІМівці Артем Лукашев (SE MBA 2012), Геннадій Руденко (SE MBA 2008) та Артем Бєлєнков (PMD 2011). У рамках неї говорили про те, що нового приніс з собою 2016 рік. Дійшли до висновків, що труднощі в бізнесі загартували та навчили підніматися після падінь; виникло бажання активно співпрацювати в бізнесі та ділитися досвідом з молоддю; з’явилася потреба в знаходженні порозуміння, в побудові кращого світу для наших дітей.

Також аудиторія взяла участь у практичній сесії з нетворкінгу та самоусвідомлення від керівника Клубу «Камертон» Павла Коробчанського, отримала у подарунок пристрасний танок від Юлії Петряєвої (МВА 2014 та DBA 2016) та відчула справжні новорічні емоції.

Упродовж події учасники також мали нагоду познайомитися з міні-виставкою інновацій МІМівців та їхніх компаній, відвідати коуч-сесію від експертів «Школи бізнес-коучингу», отримати консультацію від кар’єрних консультантів Олени Гоноровської та Анни Меламед, випробувати свої сили в квест-кімнаті «QOOB», взяти участь в театральному майстер-класі від Олександра Жили, побрейнстормити в командах у форматі Design Thinking та згадати найяскравіші події року з життя бізнес-школи. Окрім цього, не менш корисною була неформальна частина програми: заведення нових знайомств, спілкування зі старими друзями, обговорення актуальних питань та обмін ідеями в безпечному, відкритому, дружньому середовищі МІМ-Alumni – що надихає, провокує, невпинно рухає в напрямку до змін, які диктує нам сучасність.

 

Оргкомітет події висловлює подяку за підтримку події:

Іванні Пилипюк та ICG-seminar, Костянтину Круглову та Асоціації «Податки України», Ігорю Щукіну та Савін продукт, Володимиру Карпенку та Fratelli , Миколі Воробйову таЄвросувіенір, Василію Ябрику та Дмитру Тодосієнко ТМ Крайна, Григорію Веприку та The GATE ,  Віталії Гордієнко, Тетяні Чирві (Морський дім), Оксані Господариковій та Смак Торг.

А також – учасникам виставки інновацій: Артему Бєлєнкову та SmartFarming, Ігорю Ситнику та «Литер», Олександру Коновалову та Droid Translator (DROTR) і UNITED HELP,  компанії Biakom (Робототехніка) та Hobbytech (Навчальні роботи, 3D принтер), виїздній квест-кімнаті Qoob, Віктору Виноградову і RotorGP

 

До нових приємних та корисних зустрічей на орбіті МІМ-Київ у новому році!

 

Фото з події від студії "GATE" можна побачити за посиланням.

Фото з події від випускника Максима Попельнюха (PMD2010) можна побачити тут.