Запрошуємо взяти участь у важливому кар'єрному дослідженні

Шановні випускники та студенти МІМу!

Наша школа разом з Graduate Management Admission Council® (GMAC®), провідним постачальником аналітичної інформації з бізнес-освіти проводить дослідження випускників бізнес-шкіл, спрямоване на поліпшення якості послуг, які надаються нинішнім та майбутнім студентам та випускникам. Вашу участь у дослідженні переоцінити неможливо.

Будь-ласка, заповніть анкету, яка знаходиться за посиланням тут.

До 18 листопада 2016 р за один раз, що не забере більше 15 хвилин Вашого часу. Відповідь на питання анкети не забере у Вас багато часу, проте дозволить нам покращити свої освітні послуги. Крім того, участь в опитуванні анонімна.

На додаток до "нематеріальних" винагород Ви отримаєте доступ до результатів цього дослідження в інтерактивному форматі (публікація у січні 2017 року) та до звіту міжнародного дослідження роботодавців за 2016 рік, де Ви знайдете важливу інформацію щодо відносин «роботодавець-випускник бізнес-школи» та даних Вашого дослідження. І наостанок - приємна дрібничка: для учасників опитування проводиться лотерея 5 подарункових сертифікатів на суму 100 американських доларів (див. умови Terms and conditions.

І ми, і GMAC цінують Вашу приватність. Для того, щоб переконатись у цьому відвідайте нашу сторінку, де політика щодо приватних даних визначена GMAC's Privacy Policy.

Ми заздалегідь вдячні Вам за участь у цьому важливому дослідницькому проекті.