Не підозрюйте іномземця, що він діє навмисно! Раптом це просто конфлікт культур

Підсумки зустрічі з Юханесом Клемейером по темі крос-культурних комунікацій.

Культура, як наша власна, так і іноземного партнера, ЗАВЖДИ впливає на нашу поведінку, стиль ведення бізнесу  і на прийняття будь-яких рішень. В наших інтересах зробити так, щоб зіткнення культур призвело до плідної взаємодії, а не до швидкого розриву відносин. 

Якщо Ви починаєте бізнес з представниками іншої культури, то: 

  • Зрозумійте свою власну культуру. Щоб практично розібратись у культурі, Ви можете скористатись відомою академічною моделлю культурних вимірів голандця Герта Ховстеде, одного з перших дослідників кроскультурних комунікацій. Або взяти сучасніші і більш практичніші моделі американця Річарда Льюїса чи німців Олександра Томаса і Сільвії Шрол-Махл. 
  • Вивчить культурні особливості свого бізнес-партнера або колег-іноземців.  
  • Знайдіть зони можливого напруження і конфлікта, продумайте варіанти власних дій для максимальної ефективності. Підготуйтесь до перемовин чи зустрічей з урахуванням національних особливостей.Якщо іноземці є членами Вашої команди, разом складіть внутрішні правила гри вашої команди, за якими ви будете працювати. І головне, не підозрюйте людину з іншої культури, що вона діє навмисно. Можливо, з позиції її культури все досить просто і необразливо.Вдалих Вам кроскультурних комунікацій!

ФОТОЗВІТ ТУТ