У МІМ-Київ стартували Майстерні коучінгу з Наталією Романенко

3 жовтня в МІМі відбулася перша зустріч у форматі Майстерні коучінгу. МІМівці разом з експертом коучінгу Наталією Романенко досліджували базову тему коучінгу  –  емоційний інтелект  керівника. Сьогодні управлінець може бути ефективним тільки якщо він вміє управляти розвитком та мотивацією – своїми, своїх підлеглих, своєї організації. І коучінг – один з ефективних інструментів для цього.

Як виявилося, чим вище рівень керівника в цілому – тим більше значення для його ефективності має вміння розуміти емоції людей та, в певному сенсі, управляти ними. А вміння розуміти емоції інших починається виключно з розуміння та усвідомлення своїх емоцій.  За даними спікера, головне, чого прагнуть сьогоднішні команди – працювати під началом мудрого досвіченого керівника, що здатен створити справжню команду та організувати її ефективний рух до цілі, враховувати кожного учасника, опікуватись його розвитком та надаючи кожному своєчасний та щирий зворотній зв’язок.  І без цих складових люди можуть легко покинути проект або навіть компанію. Як саме розвинути ці вміння сучасному керівникові – ми і вивчали на Майстернях. Зустріч викликала неабиякий інтерес спільноти – більше ніж сто учасників взяли участь у події. 

Зацікавлені у розвитку учасники першої Майстерні, що хотіли додаткових знань та практики, були запрошені до групи «Життя у стилі коучінг» , де у той момент стартував коучінг-марафон «100 днів до мрії», а також отримати спеціальну коучінг-консультацію від коучів-інтернів.

У рамках Майстерень коучінгу в МІМ-Київ планується низка зустрічей. Тематики подальших зустрічей стосуються лідерства, інструментів розвитку компетенцій, самомотивації керівника, а також аспектів кар’єрного коучингу , розвитку підлегли, мотивація команди інструментами коучингу та інші.

Довідка

Наталія Романенко, організаційний коуч, президент ECF Ukraine. Ключова спеціалізація: навчання керівників, розвиток управлінських і лідерських компетенцій, коучинг в організаціях, оцінка та мотивація персоналу.

Фото-звіт