31 жовтня у бізнес-школі МІМ-Київ відбувся практичний майстер-клас Ігоря Білиця

31 жовтня у бізнес-школі МІМ-Київ відбувся практичний майстер-клас Ігоря Білиця. Перші 10 хвилин вже були багатообіцяючими, і стало зрозуміло, що відсидіти на місцях дві години не вдасться нікому.  Головне правило вечору – «Практика, практика і мінімум теорії». Для початку разом з учасниками майстер-класу окреслили кілька ознак впевненого оратора: рівна постава, усмішка, чітка та лаконічна розмова, дотримання пауз, контроль невербальної комунікації.  

Далі продовжили практикою – розпочали з моторики рук. Як виявилося, наша уява здатна спростити навіть найскладніший процес, адже уже підсвідомо мозок запрограмований на розв’язання труднощів у вивченні та освоєнні нового.  Тому  варто було закрити очі та уявно проробити складний, як здавалось, процес. Попрацювали ще над рядом вправ для подолання комплексів у публічному мовленні, що дозволили учасникам пограти своєю мімікою, відчути внутрішні біоритми свого тіла, а також зблизитися  між собою.

Окремо варто сказати про атмосферу, що панувала у залі. Гості заходу ніби залишили повсякденні турботи, проблеми та втому після робочого дня десь за лаштунками. Кожен сповна зміг проникнутись настановами тренера, відчути потрібні вібрації голосу, взяти відповідальність за ближнього, відчути імпульси свого тіла та впевнитися, що у публічному виступі немає нічого страшного.

Фото-звіт.