Чи реалізую я свої цінності у своєму робочому житті? Підсумки кар’єрного практикуму в МІМ-Київ

 

14 квітня МІМівці збиралися на закритий практичний майстер-клас  по оновленню стратегій зміни роботи. Спікером події стала кар’єрний консультант, керуючий партнер  People in Business СВІТЛАНА Аленіна.

Основні ідеї

Визначити свої цінності. Є кілька способів, з яких найнадійніші - знайти ті види діяльності, що ви готові робити без грошей. І навіть більше - на що ви готові самі направляти кошти, якби у вас не було обмежень.

Прийняти ідею, вами у вашому житті рухали і будуть рухати завжди саме вони. І «заточити» своє життя під їх реалізацію. Як тільки у вашій роботі закінчується реалізація Ваших цінностей - пора прощатися з такою роботою. Якщо, звичайно, Ви не хочете «вигоріти».

Підбираємо роботу «по серцю»: 

 Уявіть собі свою ідеальну роботу, сферу, розмір і настрій компанії тощо. Чітко пропишіть, що ви на ній готові будете робити, а що – ні, ні за які гроші.

Супровідні листи перестали бути «фішкою» - рекрутери перевантажені і часто діють за алгоритмом. Тож не пишіть довгих супровідних листів - вміщуйте все в резюме.

Узагальніть свій досвід в резюме - зверніть увагу на Мету і саммарі в його початку - туди можна вписати важливі нюанси.

Проаналізуйте свій досвід, знайшовши унікальні аспекти - наприклад, на перетині різних сфер або на наявності поєднань - як іспанська мова, досвід в фарм і вчений ступінь, наприклад.

Можуть мати значення навіть хобі - захоплення сирами, наприклад. Або незвичайні подорожі.

Придивляйтесь до «стиків» різних сфер - сьогодні саме там живуть всі справжні відкриття.

Шукайте себе там, де ви можете найкращим чином віддавати світові свій талант, майстерність, своє світло. Адже будь-яка діяльність – це спочатку спосіб віддавати, допомагати іншим, робити їх життя кращим.  І якщо це справді так – світ знайде спосіб вам віддячити.  

І взагалі –шукайте себе, завжди, доки не знайдете. Оновлюйте свої цінності, якщо прийшла пора.  І знову йдіть за ними. Адже ми живемо для того щоб реалізовувати саме те, що вважаємо найціннішим. І саме на цьому шляху ми можемо бути щасливими і потрібними.

ФОТО ТУТ