Випускник бізнес-школи МІМ-Київ Олексій Александров (МВА 2011) видав нову книгу

У цьому році світ побачила ще одна книга Олексія Александрова (MBA 2011) «Банківський менеджмент великого приватного капіталу». Метою книги є аналіз та дослідження процесу формування виділеної банківської індустрії, а також професійних компетенцій з управління великим приватним капіталом.

«Не дивлячись на те, що даний напрямок банківської діяльності (Private Banking) є одним з найбільш молодих в Україні, він продемонстрував свою ефективність», – йдеться на офіційному сайті книги.

Микола Чумак, CEO та засновник компанії IDNT, у своїй рецензії на книгу пише: «Банковский менеджмент крупного частного капитала» –пожалуй, лучшая книга на русском языке, которая вобрала опыт постсоветского рынка и как нельзя более актуально показывает успешные стратегии развития для банков и финансовых компаний, обслуживающих состоятельных клиентов».

За словами пана Чумака, книга претендує на те, щоб стати настільною книгою приватного банкіра та буде корисною співробітникам відділу для створення продуктів та бізнес-процесів, маркетингу, розвитку і стратегій.

Об’єктом дослідження книги є достатньо новий для українських реалій напрямок банківської діяльності – Private Banking& Wealth Management (обслуговування приватного великого капіталу).

Книгу рекомендовано науковим співробітникам, практикам фінансового ринку, спеціалістам державних структур, викладачам, аспірантам та студентам ВНЗ, а також читачам, що цікавляться перспективними напрямками банківської діяльності.

Книга Олексія Александрова «Банківський менеджмент великого приватного капіталу» є не першим виданням автора. І ми щиро сподіваємось, що це – тільки початок.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається досягненнями своїх випускників і бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!

Відомості про автора:

Олексій Васильович Александров – доктор економічних наук, МВА, Senior Vice President Norvik Banka (Riga, LV), Президент Private Banking Club при Незалежній Асоціації банків України (НАБУ).

Досвід роботи в банківській сфері 20 років, 10 з яких – в рамках міжнародної групи BNP Paribas. Досвід роботи в 6 комерційних банках (українські та міжнародні групи). Один з ідеологів інституційного розвитку бізнесу з управління великим приватним капіталом в Україні.

За підсумками 2014 року увійшов до п’ятірки кращих спеціалістів Private Banking в Україні за рейтингом «Капітал Україна».

Більш детально про книгу тут.

Рецензія.

Замовити книгу можна тут.