Команія Тетяни Никитович (МВА 2004) Smart Solutions – один з найбільш швидкозростаючих бізнесів Європи

Компанія випускниці МІМ-Київ 2004 року Тетяни Никитович HR-провайдер Smart Solutions потрапила до ТОП-5000 найбільш швидкозростаючих приватних компаній в Європі за 2016 рік. Всього в щорічному рейтингу «Inc.5000 Europe», опублікованому на офіційному сайті видання, представлена 21 українська компанія, включаючи Smart Solutions, Нову пошту, Рош Україна та інші.Про це повідомило американське видання про підприємництво Inc. в своєму щорічному рейтингу «Inc. 5000 Europe», опублікованому на офіційному сайті видання.Що характерно, в минулому році жодної української компанії в рейтингу представлено не було.Згідно з даними видання, дохід HR- провайдера Smart Solutions за останні три роки зріс на 291%, що дозволило компанії зайняти 19 місце серед 89 європейських компаній, що надають кадрові послуги.

Про Smart Solutions

Географія Smart Solutions дозволяє одночасно вести проекти на території Росії, Казахстану, України та Азербайджану. У базі даних агенції 60 000 фахівців. Середня кількість закритих вакансій - 150 плейсмент в рік. Більше 2000 лізингових співробітників агенції виконують різні види робіт на об'єктах клієнтів.

Джерело

Вітаємо дорогу Тетяну та чекаємо в МІМ-Київ для обміну досвідом – як сьогодні робити швидкозростаючий бізнес.  

Схожі новини

Випускники МІМ-Київ Юлія Чернова та В`ячеслав Шевчук (обидва MBA IT 2013) перемогли у Всеукраїнському конкурсі IT-директорів 

Випускника МІМ-Київ Максима Юшкевича нагороджено орденом "За мужність” III ступеня

Олександр Кардаков (MBA 2002, DBA) став меценатом проекту озеленення Поштової площі