Виїзний МІМ-уікенд 2011

15 липня 2011 року випускники МІМ-Київ спільно з Бізнес-школою започаткували нову подію – виїзний «МІМ-WEEKEND». Учасниками стали випускники різних програм (PMD, MBA, SE MBA, DBA) та різних років навчання, а також теперішні слухачі МІМ-Київ.

Традиційно, МІМ-Київ створює для своїх випускників майданчики для активного спілкування та оновлення професійних знань. Та «МІМ-WEEKEND» – новий, абсолютно унікальний формат зустрічей. Захід поєднав у собі інтенсивне навчання, обмін професійним досвідом і дружнє спілкування, а також екстремальні та цікаві розваги. І все це – впродовж трьох днів «на природі», далеко від галасу мегаполісу, в колі однодумців.

Власним досвідом з учасниками ділились улюблені викладачі МІМ-Київ: Ірина Педь, Володимир Банцер, Сергій Теплов та Андрій Длігач. А також запрошений бізнес-тренер – Оксана Вороніна. Учасники провели теплу сесію експрес-знайомств, почули безліч практичних порад щодо управління персоналом і керування бізнесом, отримали консультацію з щоденних «податкових питань» та удосконалили навички проведення жорстких переговорів. Протягом трьох днів випускникам вдалося знову відчути себе студентами та водночас стати ще мудрішими.

У програму органічно вплелися і розважальні заходи, що остаточно зблизили МІМівців. Серед них: барбекю шоу з нічними теплими розмовами; змагання з проходження мотузкової переправи на швидкість, де проявились як особиста витривалість, так і спільна підтримка; командна гра в аквабол і знаходження єдиного ритму в барабанному шоу «DRUM Circle»; а також колективне викладання мандали – зображення символу розвитку з давньої східної традиції. А тепла атмосфера стала ідеальним приводом для того, щоб повністю зняти «професійні маски». І лишитися просто людьми,що прагнуть розвиватись і більше дізнаватися про себе, інших та світ навколо. Щоб нарешті, стати зовсім близькими, співати пісень навколо багаття аж до світанку і назавжди запам’ятати цю ніч та забрати з собою частинку спільного вогню у своєму серці.

«МІМ-WEEKEND» дозволив випускникам вкотре відчути себе частиною спільноти МІМ-Київ і зарядитися позитивною енергією й новими ідеями для розвитку бізнесу та розбудови України. Тож пілотний проект можна вважати вдалим. Щиро сподіваємося, що зустріч у форматі «МІМ-WEEKEND» невдовзі стане доброю традицією. І з року в рік залучатиме все більше МІМівців в одну велику та дружну родину.

Фоторепортаж (частина перша)

Організатори події дякують друзям і партнерам, які підтримали «МІМ-WEEKEND»:

Ігору Щукіну (МІМ-1997) та ТМ «Ковбаска БО», Антоніні Шевченко (МІМ-2010) та «Голден Фудс», Олександру Шпаку (МІМ-2008) та ТМ GRILLY, а також компаніям «САН ІнБев Україна» та JURA.