МІМ-УІКЕНД 2015 - щорічний форум спільноти

 Бути новим. Тільки тоді ти живий. Творіння відбувається прямо зараз.

Кордон того, що вже сталося, і того, що тільки може відбутися –

проходить по тобі.

Запрошуємо МІМівців на головну подію року – форум спільноти МІМ-Київ

інтегральний простір розвитку та унікального спілкування лідерів – МІМ-уікенд 2015

Дати – 31 липня – 2 серпня 2015

Саме тут б’ється серце спільноти. Тут біля одного великого вогнища щороку збираються випускники усіх років і нинішні слухачі й викладачі. 3 дня активного навчання, практичних вправ, запеклих дискусій, натхнення та спілкування з лідерами бізнесу та видатними особистістями.

А ще – це три прекрасних літніх дня у лісі на берегу Київського моря. Є великі шанси, що саме ці дні стануть найяскравішими днями вашого року. 

Учасники – виключно випускники та слухачі бізнес-школи МІМ-Київ – різного віку і програм випуску, але точно найбільш активні та зацікавлені у розвитку.

Спікери, тренери, модератори – найкращі практики від бізнесу, культури, медіа. Ті, хто сьогодні створює цінності, і є передвісниками та каталізаторами змін. МІМвські викладачі. Спеціальні гості. Представники нових незвичних практик. Адже постійно відкривати для себе нове – важлива обов’язкова риса людини майбутнього. Бути новим 

Статистика за 4 роки

 • 274 учасника
 • 33 спікера-тренера-практика
 • 94 % учасників після першого досвіду повертаються

Про що мова

 • Куди йде світ і що з цим робити нам
 • Чого вимагають від нас нові глобальні правила гри
 • Бути ефективним  та\чи щасливим? Мій вибір
 • Бізнес і менеджмент у світі, що постійно змінюється: нові інструменти та підходи
 • Коли замість Що і Як приходить Заради чого - це криза.. чи дорослішання?
 • Я українець більше ніж завжди – чому це тепер так важливо?
 • Що я вмію з українського? Що я взагалі такого вмію, чим пишаюсь?
 • Справжність як єдиний показник. Відкрити себе справжнього після 30 - чи можливо?

Хто там буде (спікери):

 • Співвласник та генеральний директор експрес-доставки "Нова Пошта" Вячеслав  Клімов 
 • Соціальний інженер, політтехнолог Сергій Гайдай
 • Психолог, тренер парламентерів-переговорників для спецпідрозділу СБУ «Альфа» (переговори з терористами в умовах захоплення заручників) Андрій Талашов
 • Викладач МІМ-Київ бізнес-тренер Pucelik Consulting Group Олександр Сударкін
 • Методолог, розробник гуманітарних технологій, коуч Анна Валенса
 • Підприємець, футуролог, Член команди ВІКІСІТІНОМІКА, Валерій Пекар
 • Фізіогноміст, автор системи «Інтегральноголицечитання» Леонід Золін
 • Експерт з сервісу, володар звання найзатребуванішого спікера в Україні 2014 Оксана Марусич 
 • Імідж-експерт Олена Штогріна

Що там буде:

 •  Всі наші і трохи нових
 •  Насичена програма з кращими тренерами 
 •  Море і сосни
 •  Відкриття

А ще:

 • Унікальна МІМівська спільнота лідерів, що змінюють світ і себе
 • Участь відомих і яскравих практиків бізнесу, обмін живим досвідом
 • Насичена програма: 
 • Запеклі дискусії та робота у малих групах, можливість побачити один одного «у справі»
 • Нові знайомства у МІМвській спільноті та зв’язки на все життя    
 • Навчання новому як спосіб переключитися
 • Консультації психологів та експертів
 • Трансформаційні ігри та нові інструменти дослідження істини та розкриття власної особистості
 • Командні інтелектуальні та активні спортивні змагання, традиційне «велике багаття» та пісні

Коли – 31 липня – 2 серпня 2015 (від’ізд від МІМу в п’ятницю, 31.07 о 14.00, назад у Київ у неділю, 02.08 о 16.00)

Де – комплекс «Джинтама Бріз» на Київському морі

Мета події - створити простір для спільного обговорення надихаючих ідей і можливостей, зібрати разом та познайомити МІМівців, зацікавлених у розвитку себе, своєї справи, своєї країни, вивченні нових підходів і парадигм; створити можливість для спілкування, обміну, натхнення, підтримки.

Організаційні особливості цього року:

Море.

Проживання у котеджах, розміщення 2-х місне. Як завжди – чим швидше ви зареєструєтесь та оплатите участь – тим більше шансів жити близько до моря. Але насправді там усі котеджі біля моря. 

На території окрім нас будуть інші люди. Тож всі наші активності будуть це враховувати. Зокрема, ми будемо пити ще менше алкоголю (у нас є обмеження щодо часу обслуговування, і докупити алкоголь бажаючі зможуть самостійно).

 Намагаємося робити все можливе для утримання вартості участі на найнижчому рівні. Сподіваємося на ваше розуміння.                                     

Вартість участі

 

 з 15 липня - 27 липня, 12:00

Базова вартість

4300

·   для участників всіх Уікендів

4100

·   для учасників 2-х і більше Уікендів

4200

Домовляйтеся зі своїми МІМівськими одногрупниками:

Якщо з однієї групи їде 4 і більше учасників – вартість:

 • з 15 липня - 27 липня (12:00)  - 4200 грн

Будь ласка, зверніть увагу, кількість місць обмежено, тож після закінчення ліміту нашої броні ми не зможемо гарантувати Вам участі навіть за підвищеною ціною.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, пишіть нам на alumni@mim.kiev.uakolaido@mim.kiev.ua, або телефонуйте 585 02 78, ми з радістю вам допоможемо.

У вартість включено:

 • трансфер
 • проживання
 • харчування
 • всі активності

Друзі, зверніть, будь ласка, увагу: бюджет заходу включає в себе виключно обов’язкові витрати: проживання та харчування, оренду необхідних приміщень та техніки, трансфер для учасників та спікерів. Жодних прибутків та гонорарів. Отже будь-яка партнерська підтримка проекту щиро вітається (тільки щодо продуктів харчування ми, на жаль обмежені вимогами місця).   

РЕЄСТРАЦІЯ   (після проходження реєстрації на вашу пошту надійде рахунок з подробицями для оплати) 

Спікери форуму (список буде доповнювтися, слідкуйте за оновленнями):

Вячеслав  Клімов 

Закінчив  Харківський  авіаційний інститут (тепер - Національний   аерокосмічний  університет  ім. Жуковського), отримавши спеціальність   "Проектування   авіаційних  двигунів  та  енергетичних установок" і після завершення навчання працював за профілем. У період з1998 по 2001 роки був співробітником відділу силових установок, інженером, перекладачем авіаційного науково-технічного комплексу (АНТК) ім. Антонова. Займався викладацькою діяльністю в Київській філії Харківського авіаційного інституту. Отримав ступінь Executіve MBA у Міжнародному інституті бізнесу в Києві. З 2001 року повністю присвятив свій робочий час компанії "Нова Пошта".

Олександр Сударкін

Тема: Комунікація лідера: як впливати

Запрошений викладач МІМ-Київ, консультант та керівник відділу тренінгів і консалтингу Pucelik Consulting Group, бізнес-тренер з 2007 р., к.е.н., автор багатьох статей з переговорів та управління персоналом.

Ключові компетенції: переговори, психологія організаційного розвитку, маркетинг, проектний менеджмент, управлінський консалтинг, коучинг, мотивація. 

Сергій Гайдай

Тема: Як стати громадянином, що усвідомлює ситуацію   

Фахівець з соціального інжинірингу. Провів і брав участь більш ніж в 50- ти виборчих і політичних компаніях, від місцевих до загальнонаціональних. Є власником і директором зі стратегічного планування соціально-інжинірингового агентства " Гайдай.Ком".

Валерій Пекар

Тема: Маркетингові тренди: зміни в поведінці споживачів

Підприємець зі стажем більше 20 років. Викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs). Член команди ВІКІСІТІНОМІКА (Проекти: Туристичний Бренд України /GIZ та форсайти «Людський Капітал 2012», сфера гостинності в Україні 2013 /Hoteliero, «Глобальна конкурентоздатність українського бізнесу» /Клуб 100). Автор понад 250 статей з менеджменту, маркетингу, ІТ, футурології. Один з ініціаторів візійного проекту Нова країна.

Анна Валенса

Тема: Теорія психологічного віку

Засновниця Центру розвитку чоловіка та жінки «Эпоха» (тренінги, консалтинг, навчання дорослих, розробка технологій розвитку персонального та команд, стратегічне планування та групове прийняття рішень, коучинг, фасилітація, медіація). Кандидат філософських наук, розробник гуманітарних технологій, методолог, спеціаліст з навчання дорослих, персональний коуч у сфері професійного та особистісного становлення. Автор моделі Психологічного Віку. Член команди ВІКІСІТІНОМІКА (Проекти: Туристичний Бренд України /GIZ та форсайти «Людський Капітал 2012», сфера гостинності в Україні 2013 /Hoteliero, «Глобальна конкурентоздатність українського бізнесу» /Клуб 100).

Андрій Талашов

Тема: Транзактне таргетування в ділових переговорах.

Бізнес-тренер, психолог-консультант, партнер Консалтингової групи «Фінанси та право».

Досвід тренінгової роботи – з 1985 р. Володіє методиками нейролінгвістичного програмування (NLP), емоційно-когнітивного посередництва у бізнесі, асесменту (метод оцінки персоналу в формі ділової гри), трансперсональної психології, психосинтезу, транзактного аналізу, психологічного відеотренінгу, групової психотерапії та психотренінгу.

Готував парламентерів-переговорників для спецпідрозділу СБУ «Альфа» (переговори з терористами в умовах захоплення заручників) Працював консультантом Голови Верховної Ради України. Освіта: факультет психології Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова.

Віктор Кривенко

Тема: Політика економічного прагматизму або національний економічний прагматизм

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Тема - політика економічного прагматизму Довідка про спікера Член Дискусійного Клубу "Коло". Член Піклувальної ради Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». Був Головою правління «Благодійного фонду«Коло». Працював заступником генерального директора Південмашу та Національного Космічного Агентства України. Експерт у галузі: ВПК, економічна стратегія, теорія держави і влади.

Діана Чернявська

Тема: Чого хочуть ваші співробітники і чому вони Вам про це ніколи не скажуть

Професійний HRM консультант, бізнес-тренер та коуч з командної взаємодії, управління та розвитку талантами і сильними сторонами особистості. Протягом 10 років професійної кар’єри в HR сфері Діана відповідала за управління персоналом, включаючи рекрутмент, оцінку та розвиток. Діана розробляла та приймала участь у створенні функціональних HR стратегій і супроводжувала організаційні зміни в компаніях в ролі керівника HRM функції. Діана Чернявська має досвід роботи у промисловому B2B секторі, секторі професійних та фінансових послуг, в телекомунікаціях і сільськогосподарських компаніях. З 2008 по 2010 року Діана Чернявська обіймала посаду HR директора в одному з найбільших фондів прямих інвестицій в Україні.

Оксана Марусич

Тема: Сила особистого бренду.

Сертифікований бізнес-тренер, сертифікований коуч (ІCF), експерт з сервісу. Професійна спеціалізація: комунікативні навички, орієнтація на якісне обслуговування клієнтів, продажі, переговорний процес, мистецтво презентації. У 2014 р. отримала звання найзатребуванішого спікера в Україні.

Освіта: Міжнародний Еріксонівський Університет (Канада, сертифікаційна програма «Наука й мистецтво трансформаційного коучингу»), Київський національний економічний університет, Українська  фінансово-банківська школа (магістр фінансового менеджменту), Вища школа економіки й ділової адміністрації (бакалавр банківського менеджменту), Міжнародний інститут бізнесу (спеціалізація «Оцінка землі та нерухомості»).

Леонід Золін

Тема: Ресурси вашого бізнесу заховані у вашому обличчі.

Сертифікований бізнес-тренер, коуч ICF,ECF та модератор «Actio abg». Провів більше 100 майстер-класів та понад 30 тренінгів. Експерт на телебаченні (ІНТЕР, 1+1, ТРК Україна, 2+2, НОВИЙ, TVI, Перший освітній канал, 11 канал, 34 канал, ВЕСТИ FM). Автор системи та школи «Інтегральне лицечитання» ("Интегрального лицечтения"), що базується на методиці визначення характеру людини за обличчям та прогнозування його поведінки в певних ситуаціях. Детальніше: www.leonidzolin.com, www.face2.ru.

Олена Штогріна

Тема: Про що безмовно кричить одяг. або Скільки ти коштуеш насправді?

Імідж-експерт, Власник і керівник Школи іміджу Олени Штогриной. Викладач економіко-правового факультету Одеського Національного університету, спеціальність «Менеджмент та управління персоналом». Освіта – Імідж-Школа Богомолова, спеціальність «Image Design», Латвія; Fashion Academy "UP to Data", спеціальність «Fashion Personal Shopper», Італія; Інститут репутаційних Технологій "Арт & Імідж", факультет іміджелогії, Росія; Еріксоновській університет Мерилін Аткінсон (ERICKSON COLLEGE Certificate of Completion i Managerial Coaching), Туреччина.