Інша справа

«Інша справа» - рубрика про випускників МІМу, що є успішними в бізнесі, та, крім цього, мають ще «іншу справу» - цікаві нестандартні проекти, які допомагають людям, дарують радість та наповнюють життя новим яскравим змістом.
Рубрика знайомить нас із МІМівцями, що займаються нестандартними проектами, не лише у бізнесі, а й у інших сферах життя. Завдяки цим справам життя людей наповнюється новими змістами. Подібні справи зазвичай приносять більше морального задоволення, ніж фінансових результатів. Та попри це, герої рубрики приділяють їм значну частину свого життя. Хтось із них при цьому відчуває, що лише допомагаючи іншим, він реалізує себе у повній мірі. Хтось хоче залишити після себе добрий слід. А хтось у своїй «іншій справі» знаходить справжній інтерес до життя і відчуття того, що ти живеш не дарма.
Ми хочемо, щоб інші МІМівці (і не лише МІМівці) дізнавалися про Вас і Вашу «іншу справу» та мали змогу допомогти, надихнутися чи просто порадіти тому, що таке взагалі існує. Якщо ви хочете поділитися з нами своєю «іншою справою» - пишіть нам на alumni@mim.kiev.ua

 

Юлія Дика (PMD 2011) та арт-проекти для дитячих неврологічних відділень

Олексій Александров (МВА 2011), УкрСиббанк та музей Булгакова

Валерій Знак (SE МВА 2012), «Здорове людство», арт-проект «Дитяча фантазія»

Володимир Дудка (МВА 2001), Фонд «Здоровя», проект «Я можу врятувати життя!»